درب آکاردئونی ارزان⭐️ قیمت حفاظ آکاردئونی زمستان ۱۴۰۲

 1. صفحه اصلی
 2. /
 3. درب آکاردئونی ارزان⭐️ قیمت حفاظ آکاردئونی زمستان ۱۴۰۲

درب آکاردئونی، با قفل‌های کتابی می‌تواند تضمین‌کننده امنیت خانه شما باشد؛ چرا که حفاظ آکاردئونی با داشتن اجزایی مقاوم در برابر ضربه و فشار سدی محکم در مقابل ورود افراد غریبه به منزل مسکونی است.

این درب‌های تاشو یک محافظ از جنس آهن و فولاد هستند که معمولاً به صورت کشویی باز و بسته می‌شوند. مهم‌ترین وظیفه این درب، افزایش امنیت محل نصب است اما کاربردهای متعدد دیگری هم دارد.

تا انتهای مقاله با ما همراه باشید!

حفاظ درب آکاردئونی
چرا از حفاظ درب آکاردئونی استفاده کنیم؟

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکاردئونی یک سازه تاشو است که قاب بر روی چهارچوب در ورودی آپارتمان شما نصب می‌شود. اتصال این حفاظ‌ به در خانه شما از طریق چند جوش ساده صورت می‌گیرد. البته که ساده بودن به معنای کم‌اهمیت بودن نیست.

درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی معمولاً از تیغه‌هایی که به صورت مورب روی هم قرار گرفته‌اند ساخته می‌شود. این درب‌ها در زمان استفاده باز می‌شوند و به عنوان یک محافظ قدرتمند کار خود را آغاز می‌کنند و پس از استفاده، تیغه‌ها به صورت کشویی روی هم جمع می‌شوند تا فضای بسیار محدودی بگیرند. از این رو گاهی به این محصول، درب تاشو هم گفته می‌شود.

جمع‌شدن درب باعث می‌شود از یک سو فضای بسیار کمی را اشغال کند و از سوی دیگر مانع رفت‌و‌آمد آسان هم نشود. همچنین جمع شدن این حفاظ موجب حفظ زیبایی فضا در هنگام استفاده نکردن از آن  است.

این تیغه‌ها با استفاده از یک شیوه اتصال به نام پَرچ‌کاری به هم متصل می شوند که بسیار محکم و قابل اعتماد است.

نصب این درب‌ها به سادگی انجام می‌پذیرد و به هیچ وجه نیازی به خراب کردن دیوار نیست.

اجزای درب آکاردئونی چیست؟

 • تسمه‌ها: ساختار اصلی حفاظ آکاردئونی را تسمه‌ها تشکیل می‌دهند. بنابراین، تسمه‌ها مهم‌ترین جزء برای جلوگیری از ورود افراد غریبه به داخل ساختمان هستند. تسمه لازم است ضخامت کافی داشته باشد تا استحکام خوبی در مقابل فشار و ضربه داشته باشد. همچنین تراکم تسمه‌ها در ایمن بودن درب اثر زیادی دارد. البته این نکته را هم به خاطر داشته باشید که هر چه کیفیت تسمه و تراکم آن بالاتر باشد، قیمت درب آکاردئونی هم بالاتر خواهد بود.
 • پروفیل: چهارچوب حفاظ از پروفیل تشکیل می‌شود که لازم است استحکام خوبی داشته باشد تا امکان نفوذ از طریق دیلم کردن یا ضربه وجود نداشته باشد.
 • پرچ‌ها: برای اتصال تسمه‌ها به یکدیگر از پرچ‌ها استفاده می‌شود. پرچ‌ها فولادی هستند و لازم است از نوع مرغوبی انتخاب شوند تا مقاومت لازم را در برابر ضربه باید داشته باشند و به راحتی نشکنند.
 • قفل: مثل هر درب دیگری، درب حفاظ آکاردئونی هم قفل دارد. در صورتی که از قفل مخفی یا توکار استفاده شود، درب ایمن‌تری خواهید داشت.
 • حلقه جای قفل: هم بر روی درب آکاردئونی وجود دارد که می‌توانید از انواع قفل کتابی و مشابه آن برای بالا بردن امنیت استفاده کنید.
 • ریل: برای حرکت تسمه‌ها داخل چهارچوب از ریل استفاده می‌شود. حلقه جای قفل هم بر روی درب آکاردئونی وجود دارد که می‌توانید از انواع قفل کتابی و مشابه آن برای بالا بردن امنیت استفاده کنید.
 • دستگیره: مثل هر درب دیگری، این نوع درب هم نیاز به دستگیره برای باز و بسته شدن دارد.
 • لولاها

اجزای درب آکاردئونی


مدل های درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند، تشکیل می‌شود که در قابی فلزی قرار گرفته و می‎تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود.

انواع مختلفی از این درب در بازار موجود است که در ادامه به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

درب آکاردئونی دو گل (دو لوزی)

درب آکاردئونی دو گل ( دو لوزی )

درب حفاظ آکاردئونی دوجداره

درب آکاردئونی دوجداره

درب آکاردئونی سه گل (سه لوزی)

بهترین درب آکاردئونی سه گل ( سه لوزی )

حفاظ آکاردئونی ساده

رنگ حفاظ آکاردئونی آهنی

انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است.

رنگ‌آمیزی این درب از یک سو باعث می‌شود تا جلوی خوردگی آن گرفته شود و عمر مفید آن بسیار طولانی شود و از سوی دیگر زیبایی آن را دوچندان می‌کند. ضمن این که رنگ‌آمیزی کمک می‌کند تا درب با دیگر اجزای ساختمان هماهنگ شود.

در بین رنگ‌های قابل استفاده برای این محصول، برخی رنگ‌ها محبوبیت بیشتری دارند و مشتریان ترجیح می‌دهند تا از این رنگ‌ها برای حفاظ خود استفاده کنند.

رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار است.

قیمت درب آکاردئونی

برای تعیین قیمت درب آکاردئونی باید به موارد متعددی دقت کرد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

قیمت درب آکاردئونی

۱- ابعاد درب: هر چه در جمع‌وجورتر بوده و طول و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود. هر چه طول و عرض درب کمتر باشد، قیمت محصول هم کاهش پیدا خواهد کرد.

اندازه درب‌های آکاردئونی استاندارد چندان مشخصی ندارد، ولی بیشتر در بازه ۲ تا ۳ متر مربع است. امروز درب‌های ضدسرقت با اندازه ۲۱۰ در ۱۱۰ تولید و عرضه می‌شوند و از این رو درب ‌ها هم در اندازه‌هایی نزدیک به این اعداد ساخته می‌شوند.

۲- قفل توکار: قرار دادن قفل توکار هم قیمت حفاظ آکاردئون را بالا می‌برد.

۳- طرح در: نوع طرح درب هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود. هر چه حفاظ طرح پیچیده‌تری داشته باشد، قیمت بالاتری هم خواهد داشت. طرح‌های ساده‌تر قیمت مناسب‌تری را در پی دارند.

۴- تراکم تسمه‌های در: هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌ها بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب است. هر چه تیغه‌های درب ضد سرقت بیشتر باشد، این تیغه‌ها به هم نزدیک‌تر شده و امنیت بیشتری را فراهم می‌کند؛ اما از سوی دیگر این کار باعث افزایش فولاد مورد نیاز و در نتیجه بالا رفتن قیمت محصول خواهد شد.

لیست قیمت درب آکاردئونی

مدل حفاظ آکاردئونی قیمت درب آکاردئونی
درب آکاردئونی سه لوزی (۲ خم) تماس بگیرید
درب آکاردئونی سه لوزی (چهار خم) تماس بگیرید
درب آکاردئونی سه لوزی تسمه نقش دار (چهار خم) تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل چهار لوزی تماس بگیرید
درب آکاردئونی چهار لوزی (تسمه نقش دار) تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل ایتالیایی متر مربع تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل ایتالیایی (تسمه نقش دار) تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل پیچ (شکلاتی) تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل پیچ شکلاتی (تسمه ی نقش دار) تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل دوبل (پرچ مخفی) تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل دوبل پرچ مخفی (تسمه نقش دار) تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل دوجداره سلطنتی (تسمه نقش دار) تماس بگیرید
درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی پرچ مخفی تماس بگیرید
هزینه حمل و نقل و نصب حفاظ آکاردئونی (تهران) تماس بگیرید

حفاظ آکاردئونیدرب آکاردئونی به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای بروید.

طرح حفاظ‌ های آکاردئونی از ساز آکاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب کشوئی (کشویی)، درب کرکره ای، تاشو و … هم می‌نامند.

چرا درب آکاردئونی آهنی گزینه مناسبی است؟

حفاظ آکاردئونیامروزه این درب‌ها استفاده فراوانی دارند و تقریبا در هر جایی که خانه و آپارتمانی هست می‌توان آنها را مشاهده کرد.

اما علت استقبال فراوان از این درب‌ها چیست؟

چرا استفاده از این درب به یک ضرورت تبدیل شده است؟

در این بخش می‌خواهیم مزایای این نوع حفاظ را برایتان برشماریم:

 • افزایش امنیت

مهم‌ترین وظیفه یک حفاظ قطعا افزایش امنیت محل نصب است و این کاری است که به خوبی از عهده آن بر‌می‌آید.

امروزه خانواده‌ها کوچک شده‌اند و بسیاری از اوقات هیچ کسی در منزل نیست. دفاتر شرکت‌ها نیز به طور معمول شب‌ها تعطیل هستند و کسی در آنها حضور ندارد. این خالی بودن خانه و محل کار فرصتی مناسبی برای سارقین فراهم می‌کند تا به طمع غارت اموال وارد خانه یا شرکت شوند. از این‌رو می‌بایست تا جایی که امکان دارد از ابزارها و وسایل اضافی برای افزایش امنیت ساختمان بهره گرفت. دوربین مداربسته، درب ضد سرقت و درب آکاردئونی از اولین پیشنهادهای ما برای بالابردن امنیت ساختمان است.

این مدل از درب در بیشتر موارد به صورت یک درب دوم عمل می‌کند. این درب معمولاً از بیرون و بر روی درب اصلی نصب می‌شود.

درب‌‌های آکاردئون بر خلاف درب‌های ضدسرقت بسیار سخت و محکم هستند و از تیغه‌هایی به ضخامت دست‌کم ۵۰ میلی‌متر ساخته می‌شوند. این در حالی است که ضخامت ورق فولادی استفاده شده در یک درب ضدسرقت خوب حدود ۱۵ میلی‌متر است (البته درب ضد سرقت هم مزایای خاص خود را دارد). این ضخامت تیغه‌های محافظ آکاردئونی باعث می‌شود تا شکستن آن و وارد شدن به ساختمان سخت و دشوار شود. همچنین این دربها امکان نصب چندین قفل را دارند که باعث می‌شود ورود دزدان با شاه‌کلید هم آسان نباشد.

 • زیبایی بیشتر ساختمان

برخی تصور می‌کنند که استفاده از این درب به زیبایی ساختمان آنها ضربه می‌زند؛ در حالی که اصلاً اینطور نیست. درهای آکاردئونی یک ویژگی مهم دارند و آن هم این است که در زمان‌هایی که از آنها استفاده نمی‌شود، نامرئی می‌شوند! البته نامرئی شدن شاید کمی فانتزی به نظر برسد؛ اما واقعیت این است که درب‌های آکاردئونی کشویی در زمان عدم استفاده فضای بسیار کمی را می‌گیرند و زیبایی ساختمان را کاملاً حفظ می‌کنند.

اما وقتی درب باز می‌شود چه؟ اینجاست که پای سلیقه صاحبخانه به میان می‌آید. در صورتی که درب هماهنگ با ساختمان انتخاب شود و رنگ مناسبی داشته باشد، قطعاً خانه و ساختمان را بیش از پیش زیبا خواهد کرد.

رنگ‌های این درب‌ها بسیار متنوع است که در جای خود به آن خواهیم پرداخت. یک درب آکاردئونی که رنگ‌آمیزی زیبایی داشته باشد، مانند یک محافظ خوش‌لباس و خوش‌تیپ جلوی خانه شما نگهبانی خواهد داد!

 • سهولت استفاده

استفاده از این نوع درب آسان است. این درب ها روی ریل خود باز و بسته می‌شوند و برای استفاده از آنها تنها کافی است که دستگیره آن را گرفته و به سمت مخالف بکشید.

این درب‌ها معمولاً از قفل های کتابی استفاده می‌کنند که زدن و بازکردن آنها هم کار دشواری نیست. این سهولت استفاده باعث می‌شود تا این درب‌ها حتی توسط نوجوانان هم قابل استفاده و بازوبسته کردن باشند.

 • قیمت مناسب

همان‌طور که در بخش قیمت بررسی خواهیم کرد، عوامل متعددی در قیمت درب آکاردئونی مؤثر هستند، اما واقعیت این است که در مجموع قیمت این درب پایین است و در برابر خدماتی که ارائه می‌دهد قیمت بسیار مناسبی دارد.

خرید یک درب ضد سرقت که به اندازه یک درب آکاردئونی ایمن باشد قطعا بیش از ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد، اما با هزینه بسیار پایین می‌توان یک درب بسیار مقاوم را خریداری کرد.

 • نصب آسان

گرچه نصب درب‌های ضد سرقت هم چندان دشوار نیست اما در بیشتر اوقات نیازمند خراب کردن بخشی از دیوار و گچ‌کاری (یا کاغذ دیواری) مجدد دیوار است.

مهم‌ترین مزیت این درها این است که متحرک هستند و روی خود در اصلی جمع می‌شوند. با توجه به زیربنای محدود آپارتمان‌های مسکونی این موضوع اهمیت زیادی دارد.

علاوه بر این، جمع شدن این درها در زمانی که به آن‌ها نیازی نداریم، سهولت در رفت‌وآمد را به دنبال دارد و این درها را به موجوداتی بدون مزاحمت تبدیل می‌کند. این طور نیست؟ مورد مهم دیگر هم استحکام و نفوذناپذیری این درها در مقابل نوع ساده آن است.

مزایای درب آکاردئونی

۱ وزن کمتر به علت شبکه شبکه بودن
۲ سهولت باز و بسته شدن
۳ هدر ندادن فضا با توجه به تاشو بودن
۴ قابلیت نصب قفل‌های توکار و روکار و ایمنی بالا
۵ امکان نصب در بازه زمانی کوتاه

 

گفتنی است جنس فلزی (آهنی) این درها در کنار فاصله بسیار کم تیغه‌های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یک قفل محکم و حسابی دارند تا آرامش و امنیت را برای خانه هدیه آورند. ضمن این که می‌توان به سادگی و برای امنیت بیشتر از قفل‌های مخفی یا تعداد حلقه قفل بیشتر هم استفاده کرد.

به قول معروف کار از محکم کاری عیب نمی‌کند!

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص مزایا و معایب درب آکاردئونی چیست، کلیک کنید.

انواع درب آکاردئونی

اگر چه خانه‌های مسکونی یکی از بازارهای عمده درب آکاردئونی هستند، اما استفاده از درب و حفاظ فقط به در خانه‌ها محدود نمی‎شود. معمولاً درب آکاردئونی خانه‌های مسکونی وقتی کسی در منزل نیست و در غالب وقت‌ها هنگامی که عدم حضور در منزل طولانی است مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما موارد پرکاربرد دیگری نیز برای این در وجود دارد.

در ادامه انواع درب حفاظ آکاردئونی را به شما معرفی می‌کنیم.


حفاظ درب آپارتمان

بیشترین درب آکاردئونی که توسط شرکت طهران جوش نصب می‌شود برای آپارتمان‌ها است. امروزه امنیت آپارتمان بسیار بیشتر از گذشته اهمیت پیدا کرده و از این رو هموطنان عزیزمان یکی پس از دیگری نسبت به نصب درب آکاردئونی اقدام می‌کنند.

نصب این حفاظ برای آپارتمان‌ها بسیار اهمیت دارد. هر چه زمان پیش می‌رود از ارتباط بین اهالی ساختمان کاسته می‌شود و شیوع کرونا نیز به این امر افزوده است. از این رو افرادی با استفاده از این ناآشنایی افراد با یکدیگر وارد ساختمان می‌شوند؛ چرا که هر یک از همسایه‌ها گمان می‌کند که این فرد از وابستگان دیگر ساکنان است. از این رو درب خود واحد به عنوان مهم‌ترین سنگر برای مقابله با دزدان تبدیل شده است (هر چند با روش هایی نظیر نصب دوربین مداربسته می‌توان به افزایش امنیت کلی ساختمان هم کمک کرد که می‌بایست این روش‌ها هم حتما مدنظر خریداران عزیز قرار گیرد).

آپارتمان‌ها ممکن است واحد مسکونی باشد و یا یک واحد اداری یا تجاری. نصب حفاظ آکاردئونی برای تمامی این کاربردها الزامی است و توصیه می‌شود حتما نسبت به نصب این محافظ قدرتمند برای واحد خود اقدام کنید.


حفاظ آکاردئونی پنجره

حفاظ آکاردئونی پنجرهممکن است در مواردی که عرض پنجره زیاد باشد و دسترسی به آن از فضای بیرون به سادگی صورت گیرد، ساکنین ترجیح دهند از یک حفاظ پنجره نیز استفاده کنند.

کاربرد دیگری که حفاظ‌های آکاردئونی در واحدهای مسکونی و اداری پیدا کرده‌اند به عنوان حفاظ داخلی پنجره است. امروزه سازندگان بسیاری از ساختمان‌ها تلاش می‌کنند تا پنجره‌های بزرگی برای واحدهای مختلف ایجاد کنند تا ضمن نورگیری بالا از ویو (منظره) مناسبی نیز برخوردار شوند. اهمیت ویو این ساختمان‌ها باعث می‌شود تا سازندگان و ساکنین از نصب حفاظ پنجره هم خودداری کنند، چرا که حفاظ دائمی ممکن است مانع دید کامل ساکنین شود.

در این موارد حفاظ کشویی گزینه بسیار مناسبی است. حفاظ از یک سو مانع نورگیری و منظره واحد نمی‌شود و از سوی دیگر باعث امنیت بالای ساختمان می‌شود.

این حفاظ‌ها تنها در زمان‌های محدودی که افراد در منزل نیستند و برای مسافرت و مانند آن از منزل خارج می‌شوند مورد استفاده قرار می‌گیرند. قفل این حفاظ‌ها که از داخل زده می‌شود عامل مهمی است که امنیت آن را بسیار بالا می برد و خیال صاحبخانه را از بابت امنیت واحد راحت می‌کند.

در زمان‌هایی هم که اهالی منزل یا شرکت حضور دارند، این محافظ جمع می‌شود و خود را از دید ساکنین پنهان می‌کند.


درب آکاردئونی پارکینگ

یکی دیگر از موارد استفاده این نوع درب‌ها پارکینگ‌هاست. ممکن است به دلایل مختلف از جمله کاهش هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درهای ورودی از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده شود.

در این حالت درب دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می‌شود.

درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته درب آکاردئونی یک‌لنگه هم وجود دارد. درب‌های تک‌لنگه همانند درب‌های آپارتمانی، در یک بخش جمع می‌شوند و در هنگام استفاده به طرف دیگر کشیده می‌شوند. در مدل دولنگه، دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند. می‌توان روی این درب‌ها ریموت هم نصب کرد تا باز و بسته‌شدن شان به صورت اتوماتیک انجام شود.

 استفاده از گارد به عنوان درب پارکینگ مزایای بسیار زیادی دارد. یکی از این مزیت‌ها دید دو طرفه است. درب‌های آهنی معمولاً دید مناسبی ارائه نمی‌دهند و درب‌های شیشه‌ای هم امنیت چندانی ندارند. درب‌های آکاردئونی باعث می‌شوند تا ضمن حفظ نور مناسب برای داخل پارکینگ و دید دوطرفه، امنیت پارکینگ هم به طور کامل تامین شود.


درب اکاردئونی داخلی

این نوع درب بیشتر در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای تقسیم‌‌بندی فضاها کاربرد دارد.

استفاده از این در فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم‌بندی فضا، به دلیل شفافیت مانع دید نمی‌شود، ضمن این که باز و بسته کردن و جابه‌جایی آن نیز کار دشواری نیست.


درب آکاردئونی فروشگاهی

برخی مغازه‌داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از این نوع در برای حفاظت از سرمایه خود استفاده می‌کنند. نداشتن صدای گوش‌خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می‌شود.

درب آکاردئونی فروشگاهی

نحوه ساخت درب آکاردئونی

به طور کلی فرایند ساخت یک حفاظ آکاردئونی شامل مراحل زیر است:

۱- برش تسمه‌های درب آکاردئونی (تسمه‌ها ساختار اصلی حفاظ آکاردئونی را تسمه‌ها تشکیل می‌دهند.)
۲- سوراخ کردن تسمه‌ها برای پرچ‌ها (برای اتصال تسمه‌ها به یکدیگر از پرچ استفاده می‌شود.)
۳- خزینه شدن تسمه‌ها
۴- واشرگذری روی تسمه‌های درب
۵- ساخت چهارچوب درب اکاردئونی با استفاده از پروفیل
۶- مونتاژ اجزای حفاظ آکاردئونی
۷- رنگ کردن
۸- کنترل کیفی

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه ساخت درب آکاردئونی کلیک کنید.

نحوه نصب درب آکاردئونی

نصب درب آکاردئونی نیاز به هیچ گونه تخریبی ندارد. در ابتدا چهارچوب درب که از پروفیل ساخته شده به چهارچوب درب ورودی آپارتمان جوش داده می‌شود. پس از جوش دادن چهارچوب، نوبت به قرار دادن درب داخل چهارچوب و جوش دادن لولاها می‌رسد.

در ویدیو زیر نصب حفاظ آکاردئونی را مشاهده می کنید:

  
    
  
      

سخن پایانی

در این مطلب تلاش کردیم شما را با درب آکاردئونی و ویژگی‌ها و شرایط قیمت آنها آشنا کنیم. اگر همچنان سؤالی در ذهن شما است و یا تصمیم خود را جهت خرید و نصب درب گرفته‌اید با جوشکاری سیار تهران تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان و پاسخ به سؤالات شما، لیست قیمت به‌روز محصولات خدمتتان ارائه شود.

امنیت درب آکاردئونی چگونه است؟

درب آکاردئونی با نصب بر روی در ورودی خانه شما به همراه قفل‌های کتابی می‌تواند مانعی محکم در برابر نفوذ سارقین باشد.

معایب درب آکاردئونی چیست؟

اگر یک حفاظ آکاردئونی بی کیفیت نصب کنید، سارقین به سادگی از آن عبور خواهند کرد. جوشکار سیار تهران؛ طهران جوش، درب آکاردئونی را از بهترین آهن و قفل موجود ساخته و برای شما نصب خواهد کرد.

چگونه یک حفاظ آکاردئونی باکیفیت سفارش دهم؟

برای سفارش ساخت درب آکاردئونی کافی است با شماره تلفن های جوشکار سیار تهران؛ طهران جوش تماس بگیرید تا اطلاعات لازم به شما داده شود.

12 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • متشکرم ما یه دونه خریدیم ولی بخاطر قیمت مناسب وکیفیت کار عالی تمام همسایه هامون خریدن وراضی هستن .واقعا کادر مجرب وخوش اخلاقتو ن ممنون هستیم .انشالا همیشه موفق باشین

  پاسخ
 • دنبال یک سری اطلاعات در رابطه با حفاظ اکاردئونی در سایتتون بودم که ساییتون جامع بود و قبلا هم در رابطه با حفاظ اکاردئونی از سایت ادرین دُر اطلاعات خوبی جمع اوری کردم

  پاسخ
 • سلام.شب بخیر
  گارد درب وردوی و حفاظ پنجره کیلویی چند تمام می شود؟

  پاسخ
 • سلام قیمت درب آکاردئونی حدودا چند هست؟برای آپارتمان در آجودانیه

  پاسخ
 • لطفا قیمت حافظ آشکارترین برای دادا آپارتمان لطفا کنید.

  پاسخ
 • سلام
  درب آکاردیونی سه لوزی چهار خم
  ۱۳۰×۲۱۰
  قیمت چقدر میشه ؟

  پاسخ
 • سلام کارهاتون عالی بود برای من ساختید خیلی ممنونم ازتون

  پاسخ
 • قیمت جهت حفاظ در ب ضد سرقت آپارتمان می خواستم لطفا

  پاسخ
  • سلام . لطفا قیمت تمام شده درب آکاردئون برای آپارتمان به ابعاد ۲۱۰ در ۱۱۰ طرح دوگل رو بفرمایید.

   پاسخ
 • سلام
  لطفا قیمت درب اکاردیونی
  ۳ گل .قفل سویچیِ رنگ ِِ حمل ونصب تویل روی کار
  ابعاد حدود ۱۲۰ ×۲۱۰
  مخل کار جنت اباد مرکزی نزدیک ابشناسان
  ممنون. زمان تحویل

  پاسخ
  • درب حفاظ آکاردیونی ۳ گل با قفل سوییچی/قفل آویز /رنگ/حمل/نصب و تحویل روی کار
   ابعاد ۲۱۰*۱۲۰
   محل کار:مرزداران
   لطفا قیمت تمام شده؟

   پاسخ
 • سلام
  ممنون از طرح های خوبی که توی سایت گذاشتین
  البته برای من طرح کار خیلی مهم نیست و ارزون بودن قیمتش مهم بود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید